ניהול קמפיינים | PPC

תשלום עבור קליק 

הקמתם אתר, נפלא! השלב הבא, הוא שלב הקידום.

למעשה, העבודה הקשה מתחילה עכשיו, במאמץ שיווקי להביא תנועה (טראפיק) אל הנכס הדיגיטלי שלנו, והחוק הוא פשוט, ככל שתגיע יותר תנועה, כך גדל הסיכוי לגייס לקוחות משלמים ועוקבים חדשים לשורותינו.

ניתן לקדם נכסים דיגיטליים בשתי דרכים: קידום ממומן או קידום אורגני.

קידום ממומן Pay Per Click

קידום העובד בשיטת המכרז. בכל פלטפורמה בה נחליט לפרסם, ישנו אלגוריתם המדרג את המודעות שלנו לפי מספר פרמטרים: מחיר הביד שקבענו, רלוונטיות המודעה לקהל היעד, דף הנחיתה אליו אנו מפנים ועוד.

בתהליך בניית הקמפיין אנו מנתחים את העסק על מנת להבין את הענף בו הוא פועל ומהו המחיר הממוצע לקליק, מיהם המתחרים והיכן הם מפרסמים ולא פחות חשוב, מהן המטרות KPI'S- Key Performance Indicators  אליהן שואף העסק להגיע, באמצעות הקידום הממומן.

אנו בDigitalHook מאמינים שקידום ממומן ללא KPI'S משול לנסיעה ללא WAZE.

אפשר להגיע אל היעד בהמון דרכים, אך הדרך המהירה והזולה ביותר היא עבודה עם כיוון ויעד.

דרך הבנת היעדים, אנו יודעים לבנות תקציב שיווק שהולם את מטרות העסק, תוך בניית תכנית המאפשרת עמידה ביעדים ריאליים בתקציב הנתון.

הצלחת הקידום הממומן היא פונקציה של מספר פרמטרים ביניהם: מטרת הקידום, קהל היעד אליו רוצים לפנות, הקריאייטיב בו משתמשים והאנליזה באמצעותה הופכים כל קמפיין מדשדש לקמפיין מצליח!

מניסיוננו בניהול עשרות קמפיינים מצליחים, חשוב להבין התנהגות צרכנית לעומקה ולבנות קמפיינים חכמים שמבינים אותה גם.

אנו משלבים השגת מטרות לטווח קצר ולטווח ארוך יחד. בניית מודעות למותג ויצירת מערכת יחסים עם לקוחות פוטנציאליים, לצד מתן הצעות למימוש מיידי.

קידום אורגני

נספר בקצרה שהקידום האורגני, מבוסס על דירוג הנכס הדיגיטלי שלנו, על ידי מנועי החיפוש השונים. דירוג זה מתקבל על ידי אלגוריתם אשר לוקח בחשבון את אמינות האתר, מידת הרלוונטיות שלו לגולשים ומילות חיפוש המצויות בתוכן שפרסמנו שמתאימות למילת החיפוש שהוקלדה. לקריאה נוספת הקליקו על האלגוריתם של גוגל 

שוקלים להתחיל קידום ממומן? קידמתם באופן ממומן ולא הגעתם ליעדים שהצבתם לעצמכם?

זה הזמן לערוך בדיקה מחודשת לכל האפשרויות העומדות בפניכם, ולעשות את הקידום הממומן באופן מקצועי וממוקד מטרה.

דברו איתנו

תיק עבודות

תיק עבודות הכולל אתרי תדמית ומסחר אונליין, דפי נחיתה,
קמפיינים שיווקיים בפייסבוק ובגוגל, ניהול חשבונות במדיה החברתית ועוד